Aquest dissabte gran part dels nedadors del nostre club han participat en diferents competicions arreu de Catalunya demostrant un cop més, el CLUB que som!!!

La nostra escola de natació ha participat juntament amb el @wintortosa a les jornades escolars a l’Ametlla de Mar. Els més petits han competit aquest cop en les proves de braça i crol, demostrant un gran progrès i gaudint al màxim! Agraïr l’ajuda i colaboració de @paupradesnadaal

i @claudia.faneca.

Per altra banda, l’equip infantil/júnior/absolut han participat a Tarragona en la 4ª Jornada Infantil. Molts d’ells aconseguint millors marques i algunes noves mínimes! @cntarraco

Per últim els nostres nedadors màsters es van desplaçar a Lleida per participar al Trofeu màster organitzat pel @ineflleida.natacio. Una gran jornada on destacar posicions capdavanteres de tots ells en les proves nedades, sobretot el relleu 4×50 femení!

Som-hi!!!????